Co nabízíme?
Naše služby:

Naše ambulance poskytuje odbornou diagnostickou a léčebnou péči v oboru gynekologie, preventivní prohlídky, péči o těhotné, poradenství v oblasti antikoncepce a přechodu a specializovaná gynekologická vyšetření.


Speciální služby:
    ► Gynefix - "Nehormonální nitroděložní tělísko bez pevného plastového těla a ramének, které má díky svému inovativnímu designu a způsobu zavádění méně vedlejších nežádoucích účinků než klasická tělíska a je proto vhodné pro většinu žen včetně těch, které ještě nerodily."
    ► Sonografie prsou
Sonografické, neboli ultrazvukové vyšetření prsou patří v dnešní době k nejdůležitějším vyšetřovacím praktikám sloužícím k včasnému nálezu rakoviny prsou.

Preventivní vyšetření sonografem by se mělo provádět co dva roky. Pacientky nad 45 let by toto vyšetření měly střídat s mamografem.Možné termíny na sonografii prsou v naší ambulanci jsou vypsané vždy nahoře na stránce v Aktualitách, nebo je možné zjistit dostupnost telefonicky u sestřičky: 558 632 133.
V našem týmu pracují vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří Vám rádi vše vysvětlí a proberou s Vámi Vaše dotazy. Jedná se o lékaře se specializací v oboru Gynekologie a Porodnictví (preventivní prohlídky, poradenství, specializované služby) a rovněž z oboru Radiodiagnostické péče (sonografie prsou).

Naši lékaři.
A jak to u nás vypadá?

Design: Blanka Střešovská | Foto: Shutterstock. | (c) Vaněk Gynekologie 2013-2017